KROM Roman Kulik prace ziemne i brukarstwo Szczecin Gryfino Chojna.


Idź do treści

Brukarstwo realizacje

Brukarstwo

WsteczPlayDalej

Gwarantowana Jakość Usług

Krótki Czas Realizacji

bezpłatny pomiar i wycena

Roman Kulik 667 339 732
Ewa Pauba 603 613 052Większość przedstawionych realizacji wykonaliśmy z kostki produkowanej przez
TB Kostka brukowa
www.tb-bruk.pl

WsteczPlayDalej
Świadczymy usługi częściowe oraz kompleksowe z materiałem.


Wieloletnia i bezproblemowa eksploatacja nawierzchni wokół posesji w dużej mierze zależy od pracy brukarzy i stosowania przez nich zasad sztuki budowlanej. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem niezbędnym do sprawnego i dokładnego wykonania wszelkich prac.
układamy z kostki, bruku, granitu

  • chodniki
  • podjazdy
  • schody
  • parkingi
  • place
  • tarasy
  • promenady


Firma KROM specjalizuje się w profesjonalnym układaniu kostki granitowej, kamienia naturalnego i kostki betonowej. Jesteśmy ekipą wykwalifikowaną, mającą za sobą długie lata doświadczeń, zdobytych w wykonywaniu zleceń dla najbardziej wymagających klientów w branży brukarskiej.
Dzięki naszemu doświadczeniu każde zlecenie zostanie wykonane profesjonalnie z dochowaniem najwyższych standardów jakościowych. Zdobyte przez te lata doświadczenie oraz odpowiednie kwalifikacje sprawiają, że doskonale rozumiemy Państwa potrzeby i wymagania, gwarantując naszym Klientom wyłącznie trwałe i sprawdzone rozwiązania.
Pracujemy na materiale powierzonym jak również możemy przedstawić Państwu ofertę z zakupionych i dostarczonych przez nas materiałów.
Układamy kostkę wg Państwa pomysłów oraz służymy swoim doświadczeniem i pomysłami. Firma brukarska KROM swoje doświadczenie i wiedzę przeniesie wprost na Twoją posesję zobacz co możemy dla Ciebie zrobić !

Nasze prace znajdziesz między innymi w miejscowościach:
Szczecin, Mierzyn, Dołuje, Bezrzecze, Lubieszyn, Gryfino, Chojna, Pyrzyce, Myślibórz, Moryń, Mieszkowice, DębnoWsteczPlayDalej
WsteczPlayDalej
WsteczPlayDalej
WsteczPlayDalej
WsteczPlayDalej
WsteczPlayDalej
WsteczPlayDalej
WsteczPlayDalej

Powrót do treści | Wróć do menu głównego